faqe_baner

Paketa rezervë e baterive të stacionit të energjisë portative Lithtech TE1000 110V 220V 1000W

Stacioni i energjisë portativ Lithtech TE1000 ofron stacionin elektrik portativ më të përballueshëm dhe të lehtë që mund të karikojë nga priza USB 3.0, USB dhe AC.I pajisur me bateri të ringarkueshme litium-jon që ofrojnë ruajtje të vazhdueshme të energjisë prej 1000 W.

Fuqia e besueshme e valëve të pastër sinusale portative për rimbushje të shumëfishtë të elektronikës dhe pajisjeve kryesore, perfekte për shëtitje, kampe dhe fotografi në natyrë.

Sasi:
  • TE1000
  • Lithtech
  • TE1000

Fuqia në lëvizje, në një dizajn kompakt e të lehtë që përmban lidhje të shumta për të karikuar pajisjet tuaja të zakonshme dhe më shumë.Përdoreni atë në ambiente të mbyllura ose merrni TE1000 me vete për rekreacion në natyrë, energji në oborrin e shtëpisë, shëtitje, përdorim në zyrë, shëtitje rekreative, kampe dhe shumë më tepër.

● TE1000 është një paketë motorike me bateri litium makine ultra portative, e lehtë dhe kompakte për bateritë 12 volt.Një burim i përsosur energjie si për rezervimin e baterisë së shtëpisë ashtu edhe për aktivitete në natyrë si kampingu, gjuetia, peshkimi, festa në natyrë dhe festivale muzikore etj.

● Bateria e saj e brendshme mund të përdoret për të rimbushur çdo pajisje personale celulare si telefonat inteligjentë, tabletët ose çdo pajisje tjetër USB, mund të rikarikohet nga çdo portë USB me energji.Kapacitet i lartë për shumicën e pajisjeve me fuqi ngarkese më të vogël se 1000 W, si telefoni inteligjent, laptopi, Kamera, drita, TV, ventilatori, dron, CPAP, power bank, mini frigorifer etj.

● Energji e pastër pa zhurmë dhe ndotje.Rimbushet nëpërmjet diellit dhe murit.Mbështetni një energji të vazhdueshme në natyrë.

● Më i sigurt me mbrojtjen e qarkut të shkurtër, mbrojtjen nga mbingarkesa, mbrojtjen nga mbinxehja, mbrojtjen nga shkarkimi i tepërt, mbrojtjen nga mbitensioni.

Aplikacion:
1. I përshtatshëm për shtëpi dhe/ose kamp në zona të largëta pa rrjet furnizimi me energji elektrike si ishulli, mali etj.
2. Aplikohet për të dy llojet e AC (220V) dhe DC (12V)
3. E aplikueshme për ndriçim dhe pajisje të ndryshme portative Elektrike dhe Elektronike si telefoni inteligjent, televizor portativ dhe radio madje edhe frigorifer.

 

SPECIFIKIM
PARAMETRAT BAZË
TE1000
Nominale
Kapaciteti nominal
1000 Wh
Fizike
Dimensioni
200*294*146 mm
Pesha
9.9 kg
elektrike
Input
19V 5A @ 12 orë
13V 8A @ 12 orë
24V 5A @ 13 orë
Prodhimi
3 porte 5V 2.4A DC
2 porte 12VDC
1 portë 12VDC për ndezjen e motorit
1 porte AC
 
Të tjerët
Ngarkesë e plotë
12 orë (standarde)
Cikli Jeta
800
Temperatura e punës
-10℃-45℃
Temperatura e raftit
-20℃-85℃
Certifikimi
CE,UN38.3,Rohs,FCC,MSDS
Aksesorë
Përshtatës i rrymës, Karikues i makinës, Meny, Kartë Garancia, Certifikatë Cilësie

11

 

 

Fuqia në lëvizje, në një dizajn kompakt e të lehtë që përmban lidhje të shumta për të karikuar pajisjet tuaja të zakonshme dhe më shumë.Përdoreni atë në ambiente të mbyllura ose merrni TE1000 me vete për rekreacion në natyrë, energji në oborrin e shtëpisë, shëtitje, përdorim në zyrë, shëtitje rekreative, kampe dhe shumë më tepër.

● TE1000 është një paketë motorike me bateri litium makine ultra portative, e lehtë dhe kompakte për bateritë 12 volt.Një burim i përsosur energjie si për rezervimin e baterisë së shtëpisë ashtu edhe për aktivitete në natyrë si kampingu, gjuetia, peshkimi, festa në natyrë dhe festivale muzikore etj.

● Bateria e saj e brendshme mund të përdoret për të rimbushur çdo pajisje personale celulare si telefonat inteligjentë, tabletët ose çdo pajisje tjetër USB, mund të rikarikohet nga çdo portë USB me energji.Kapacitet i lartë për shumicën e pajisjeve me fuqi ngarkese më të vogël se 1000 W, si telefoni inteligjent, laptopi, Kamera, drita, TV, ventilatori, dron, CPAP, power bank, mini frigorifer etj.

● Energji e pastër pa zhurmë dhe ndotje.Rimbushet nëpërmjet diellit dhe murit.Mbështetni një energji të vazhdueshme në natyrë.

● Më i sigurt me mbrojtjen e qarkut të shkurtër, mbrojtjen nga mbingarkesa, mbrojtjen nga mbinxehja, mbrojtjen nga shkarkimi i tepërt, mbrojtjen nga mbitensioni.

Aplikacion:
1. I përshtatshëm për shtëpi dhe/ose kamp në zona të largëta pa rrjet furnizimi me energji elektrike si ishulli, mali etj.
2. Aplikohet për të dy llojet e AC (220V) dhe DC (12V)
3. E aplikueshme për ndriçim dhe pajisje të ndryshme portative Elektrike dhe Elektronike si telefoni inteligjent, televizor portativ dhe radio madje edhe frigorifer.

Lidhjet e Shpejta

NA KONTAKTONI

Posta: info@lith-tec.com
Tel:+86-755-23772509
Celular:+86-15013751033
Faks:86-755-23772509

    

LËNI MESAZHET TUAJA

Inquire Basket (0)
0