BG-2

Co Energjisë Shenzhen Lithtech, Ltd

Shenzhen Lithtech Energy Co, Ltd A është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, e specializuar në R&D dhe tregtimin e produkteve të baterive të rimbushshme Lithium. Me krijimtari teknike dhe menaxhim shkencor, Lithtech ka krijuar një ekip të klasit të parë të inxhinierëve, dizajnerëve, inovatorëve të R&D, menaxherëve të produkteve, sigurimit të cilësisë dhe shitjeve / shërbimit ndaj klientit. Të cilët janë plotësisht të angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet në bateritë e litiumit me cilësi të lartë,
Ne gjithashtu ofrojmë shërbime të plota të produkteve të personalizuara të baterisë, duke përfshirë dizajnin e baterisë, zhvillimin, qelizat e përzgjedhjes dhe BMS, ngarkuesin, Ne shërbejmë një gamë të plotë të zgjidhjeve të baterisë dhe burimeve të blerjeve me një ndalesë për klientët. Kjo është arsyeja pse gjithnjë e më shumë njerëz e njohin Lithtech Energy brenda dhe jashtë vendit.
Produktet tona të baterive litium përdoren gjerësisht në rezervimin e UPS-it tow Kullat e telekomit system Sistemi i ruajtjes së energjisë diellore vehicles automjetet elektrike 、 AGV 、 Karrocë golfi clean Pastrues rruge 、 motor elektrik light dritë dielli dielli street dhe mjete elektrike etj.
Siç e dimë të gjithë, bateria e litiumit është qeliza e baterisë më e përdorur në industrinë elektronike. është pesha e lehtë, ambienti, jeta e ciklit të gjatë, kështu që do të ishte zëvendësimi i mirë për baterinë me acid plumbi, Lithtech siguron atë që ju nevojitet.
Si një nga kompanitë me rritje të shpejtë të furnizuesit me përvojë të asamblesë së baterisë / paketës së baterisë në Kinë. Lithtech është i ri, energjik dhe kreativ, ne do të vazhdojmë të zhvillojmë produkte me ide novatore dhe teknologji përparuese në të ardhmen, Ne besojmë se mund t'i sjellim botës një cilësi më të mirë të jetës duke promovuar teknologjitë e baterive litium në të gjitha aplikacionet e jetës sonë.
Jeta e Re Energjia e Re Mirësevini në Lithtech!

OEM / ODM

Ne kemi një fabrikë të modernizuar standarde dhe punësojmë më shumë se 100 punonjës.

QELIZAT

Dorëzoni produkte inovative në treg me një ritëm më të shpejtë; Rritni besueshmërinë e cilësisë së produktit.

BMS

Nëse është e nevojshme, ne mund të ofrojmë certifikata të regjistrave elektronikë, por dokumenti origjinal duhet të mbahet në kompani.

NGARESI

ne kemi një dizajner dhe teknik të fortë profesional për të ofruar ndihmë teknike.

Gur guri

 • 2020
   • Promovimi i paketës së baterisë së modulit
   • Arritja e nivelit MW ESS
   • Zhvillimi i sistemit rezervë të stacionit të telekomit 5G
 • 2019
  • Shpërblyer si Ndërmarrje e Teknologjisë Natyrore Hight

   Miratuar nga projekti kombëtar i bashkëpunimit për talentin “Plani i Pallua”

   Mbi 20.000 njësi të sistemeve të baterive të litiumit janë siguruar në HESS dhe fluturat e automjeteve me shpejtësi të ulët

 • 2018
  • Partner në fabrikën Pack, u formua ekipi profesional i paketave

   Bashkëpunim strategjik i ndërtuar me Nanning Environment Vehicle Company, Dalian Rongke Power, SIASUN

 • 2017
  • Lithtech u themelua, synonte të ofronte zgjidhje për baterinë litium

Certificate display Certificate display Certificate display Certificate display Certificate display Certificate display Certificate display
×

Lidhjet e Shpejta

NA KONTAKTONI

Posta:  christine@lith-tec.com
Tel: + 86-755-23772509
Celulari: + 86-15013751033
Faksi: 86-755-23772509

    

Lini mesazhet tuaja

Shporta e pyetjes ( 0)
0