LLithtech TE4000 48V 100Ah ESS Battery Energy Storage System Lifepo4 Battery
LLithtech TE12100C 32650 Cylindrical Battery Pack 12v 100ah Lithium Ion Batteries
LLithtech 10KWh 51.2V 200Ah Power Wall Home Energy System

RRETH NESH

Co Energjisë Shenzhen Lithtech, Ltd

Shenzhen Lithtech Energy Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin e produkteve të baterive të litiumit të rikarikueshme. Të cilët janë të angazhuar plotësisht në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet në bateritë e litiumit me cilësi të lartë.

0
PRODUKTET
0
MARGJET
0
EKSPERIENCA
0
Bashkëpunuese

PRODUKTI YN

Shenzhen Lithtech Energy Co, Ltd. është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin e produkteve të baterive të litiumit të rikarikueshme.
Të cilët janë të angazhuar plotësisht në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet në bateritë e litiumit me cilësi të lartë.
;
Lithtech TE24100 2kw Lithium Battery Ups Lithium Solar Battery LCD USB Deep Cycle Telecom 24v 100ah Lifepo4 Battery Pack
Lithtech TE24200 Deep Cycle 24V 200Ah LiFePo4 Battery Pack Lithium Ion Iron Rechargeable Battery
Lithtech TE12200 Deep Cycle Lithium Ion 12V 200Ah Lifepo4 Battery For Rv/Boats/Marine Use
Lithtech ESS Powerwall Hybrid 48V 200Ah LiFePO4 Lithium Ion Battery 48V 10KWh Home Solar Storage System Battery
Lithtech TE12100C 32650 Cylindrical Battery Pack 12v 100ah Lithium Ion Batteries
Lithtech TE12300 12.8V 300Ah RV Battery Pack for Lead Acid Replacement 12V 300Ah LiFepo4 Battery
Lithtech TE2000 48V 50Ah Lithium Battery 6000 Times Cycle Life Solar Energy Storage 48V 50Ah
Lithtech TE4000 48V 100Ah ESS Battery Energy Storage System Lifepo4 Battery
Lithtech TE12100 Solar Lifepo4 12v 100ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack
APLIKACION

BLOG

Shenzhen Lithtech Energy Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin e produkteve të rimbushura të batteripitit Lithium. 

Të cilët janë të angazhuar plotësisht në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet në bateritë e litiumit me cilësi të lartë.
 

Si t'i bëni stacionet e ruajtjes së energjisë më të sigurta dhe më të besueshme?

01-Pse ruajtja e centralizuar e energjisë ka rreziqe të sigurisë? Ne mund ta shpjegojmë atë nga këndvështrimi i dimensioneve të energjisë elektrike. Tensioni dhe rryma janë një-dimensionale, tension i thjeshtë, nëse nuk ka rrymë, nuk ka asnjë rrezik, të tilla si linjat e tensionit të lartë 10KV, 220KV, ne përdorim një izolator për të ...

2021 / Qershor / Fri
Cili është ndryshimi midis qelizave diellore dhe baterive të jonit litium të ruajtjes së energjisë

Bateria diellore është një lloj i pajisjeve të gjenerimit të energjisë, i cili nuk mund të ruajë drejtpërdrejt energjinë elektrike, ndërsa bateria e jonit litium është një lloj baterie depozituese dhe mund të ruajë vazhdimisht energji elektrike që përdoruesit të përdorin. Krahasuar me ruajtjen e energjisë bateri litium-jon, një nga disavantazhet e sol ...

2021 / Qershor / E Martë
Metoda e rritjes dhe zbritjes së baterisë litium

1. Test i rritjes së rritjes së baterisë së litiumit Së pari, lini baterinë e litiumit të bjerë në 3.3V përmes çipit zbritës, dhe pastaj të furnizoni me energji mikrokontrolluesin dhe modulin Bluetooth dhe planifikoni ta ngrini atë në 7V për të mbajtur një ngarkesë. Rezultati: Moduli Bluetooth nuk punon dhe nuk mund të kërkohet. Hiq t ...

2021 / Qershor / E Martë
Njohja e agjentit përcjellës për bateritë e jonit litium

Si një pjesë e rëndësishme e baterisë së jonit litium, agjenti përçues, megjithëse zë një sasi të vogël në bateri, ndikon shumë në performancën e baterisë së jonit litium dhe ka një efekt në përmirësimin e performancës së ciklit të baterisë, zhvillimin e kapacitetit, performancën e shpejtësisë , etj shumë dreq ...

2021 / Qershor / Fri
E drejta e autorit  2020 Shenzhen Lithtech Enegy Co, Ltd

Lidhjet e Shpejta

NA KONTAKTONI

Posta:  christine@lith-tec.com
Tel: + 86-755-23772509
Celulari: + 86-15013751033
Faksi: 86-755-23772509

    

Lini mesazhet tuaja

Shporta e pyetjes ( 0)
0