page_banner

Добредојдовте да ни се придружите за да бидеме агент за трговци на големо во странство.

Кои производи?
Животна батерија за замена со олово-киселина: 12,8V 50Ah/100Ah/150Ah/200Ah/300Ah итн.
Сончева енергија Системи за складирање: 48V 50Ah,48V 300Ah,48V 600Ah
Нови објавени производи во иднина

Зошто да ни се придружите?
1 месец техничка обука и насоки
Обезбедување на поврзани додатоци
Годишна стратегија за попуст
Долгорочна гаранција на производот и услуга по продажбата
Секогаш подобрувајте ги нашите производи за да одговараат на барањата на пазарот


Брзи линкови

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Пошта: info@lith-tec.com
Тел: +86-755-23772509
Мобилен:+86-15013751033
Факс: 86-755-23772509

    

ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ПОРАКИ

Прашај кошница (0)
0